Praktykant/Praktykantka w Dziale Księgowości

Miejsce pracy: Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do Departamentu Finansów.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – jeżeli jesteś zainteresowany obszarem związanym z księgowością, nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

ZADANIA:
- zapoznanie się z programem Comarch XL,
- przekształcanie FV,
- archiwizacja dokumentów,
- dodatkowe prace administracyjne.

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Księgowości,
- wsparcie doświadczonych pracowników,
- referencje po zakończeniu praktyk,
- czas trwania praktyk: minimum 1 miesiąc - w wymiarze 6-8h dziennie.

NASZE OCZEKIWANIA:
- status studenta/ucznia,
- przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy,
- otwartość i pomysłowość,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- dobra organizacja pracy,
- motywacja do odbycia bezpłatnych praktyk.

Zgłoszenia proszę przesyłać przez formularz:  https://morele.elevato.net/pl/praktykantpraktykantka-w-dziale-ksiegowosci,ja,10

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

Specjalista Morele | 09:31
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji