Specjalista ds. Rozbieżności

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy młodych, ambitnych i zaangażowanych pracowników do Departamentu Logistyki na stanowisko:

Specjalisty ds. Rozbieżności

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net. Współtwórz z nami Grupę Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. APLIKUJ!

TWOJE ZADANIA:
- wyjaśnianie rozbieżności towarów na magazynie,
- minimalizacja nadwyżek i braków wynikających z błędów w procesach logistycznych,
- integrowanie nowych dostawców,
- kontrola terminów i kompletności dostaw,
- utrzymywanie wskaźników jakościowych procesów logistycznych.

NASZE OCZEKIWANIA:
- Studia zaoczne w toku.
Stanowisko, na które możesz aplikować to inkubator talentów. Chcemy zatrudniać ludzi młodych, dla których może to być nawet pierwsza praca. Będziesz miał okazję poznać kulturę pracy w naszej organizacji, a po pół roku będziesz mógł aplikować na inne stanowiska w firmie.
- Świetna obsługa komputera.
Będziesz pracował w firmie technologicznej, odpisywał na maile i wiadomości oraz korzystał z narzędzi informatycznych. Z tego względu wymagamy bardzo dobrej obsługi komputera.
- Otwartość na nowe wyzwania.
Na tym stanowisku będziesz miał okazję wiele się nauczyć. Poszukujemy osób otwartych na nowe doświadczenia, chętnych do nauki oraz wykazujących się inicjatywą. To od Ciebie będzie zależeć jak Twoja kariera się rozwinie.

DODATKOWE ATUTY:
- dobra znajomość branży IT, AGD, RTV, FOTO.
- Znajomość Comarch ERP XL lub Comarch Optima

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:
- Pracę od poniedziałku do piątku,
- Możliwość rozwoju i awansu do innych działów – rekrutacje wewnętrzne,
- Pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa,
- Wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia,
- Dodatkowo - karta sportowa.

Osoby zainteresowane prosimy o uzupełnienie formularza oraz przesłanie za jego pomocą aplikacji:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

Specjalista Morele | 09:18
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji