Jak spędzić ferie zimowe 2018? Terminy dla województw

Zimowy wypoczynek wcale nie musi ustępować letniemu pod względem ciekawych aktywności, wycieczek i mile spędzonego czasu. Zdecydowanie nie warto przesiedzieć całych ferii zimowych w domowym zaciszu. To okazja do uprawiania sportu, wyjazdu, wycieczek krajoznawczych i spotkań w gronie bliskich. Jak spędzić ferie zimowe, by się nie nudzić?

Komentarze: 0
Data: 29.01.2018

Jakie wybrać rękawice narciarskie? Które będą najlepsze?

Choć z pozoru rękawice narciarskie wydają się jedynie drobnym i niezbyt szczególnym elementem ekwipunku każdego narciarza, to w rzeczywistości to właśnie one mogą zadecydować o komforcie termicznym i o tym, jak długo zechcemy szusować po stoku. Dobrze dobrane rękawice narciarskie zapewnią nie tylko ochronę przed mrozem, ale też swobodę precyzyjnego poruszania dłońmi. Jak wybrać rękawice narciarskie? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 22.01.2018

Jaką wybrać kurtkę narciarską czy snowboardową? Która będzie najlepsza?

Jazda na nartach i snowboardzie staje się coraz powszechniejszą rozrywką zimową. Dla wielu osób jest to niemal sposób na życie, inni jeżdżą na nartach wyłącznie od czasu do czasu, ale wszystkich narciarzy i snowboardzistów bardzo ważną kwestią powinien być dobór niezawodnej odzieży na stok. Jednym z najważniejszych elementów w garderobie na stok jest kurtka. Jak wybrać kurtkę narciarską/snowboardową? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 22.01.2018

Jakie wybrać skarpety narciarskie? Które będą najlepsze?

Wygodne skarpetki to jedna z ważniejszych kwestii nie tylko podczas kompletowania ekwipunku sportowego, ale także na co dzień, a co dopiero w sytuacji, gdy od ich odpowiedniego fasonu i parametrów termicznych może zależeć komfort na ośnieżonym stoku. Ten niepozorny element garderoby jest niezwykle istotny w przypadku narciarzy. Jak dobrać skarpety narciarskie? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 22.01.2018

Jakie wybrać buty narciarskie? Które będą najlepsze?

Źle dobrane buty narciarskie potrafią uprzykrzyć życie każdemu narciarzowi. Proces wyboru idealnej pary butów na narty nie należy do najłatwiejszych, ale zwrócenie uwagi na kilka kluczowych parametrów i dobrze wykonane przymiarki zdecydowanie ułatwią to zadanie. Jak dobrać buty na narty? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 22.01.2018

Jaką wybrać kurtkę zimową? Która będzie najlepsza?

Gdy temperatury stają się coraz niższe, sięgamy po coraz cieplejsze okrycia wierzchnie. Zimowe kurtki są dostępne w wielu fasonach, szyte są z różnych tkanin i wypełniane różnymi materiałami. Jak znaleźć odpowiedni model kurtki zimowej? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 19.01.2018

Jakie białko serwatkowe wybrać? Czy gwarantuje efekty?

Na rynku dostępnych jest wiele odżywek białkowych, które mają wspomóc osoby aktywnie trenujące w osiąganiu przyjętych celów. Liderem wśród produktów tego typu jest białko serwatkowe, które może być stosowane zarówno w trakcie budowania masy mięśniowej, jak i redukowania tkanki tłuszczowej. Czym jest białko serwatkowe, czy jego spożywanie rodzi jakieś skutki uboczne i jak wybrać odpowiedni preparat?

Komentarze: 0
Data: 17.01.2018

Jakie wybrać spodnie na narty i snowboard? Które będą najlepsze?

Niektóre dyscypliny sportowe nie wymagają od razu kompletnej, specjalistycznej garderoby i akcesoriów, ale narciarstwo do nich nie należy. Trudno wyobrazić sobie szusowanie po stoku bez odpowiedniej odzieży, a szczególnie bez spodni narciarskich. Spodnie tego typu zapewnią ciepło oraz ochronią przed przemoczeniem. Jak je wybrać, by były komfortowe i posłużyły użytkownikowi jak najdłużej?

Komentarze: 0
Data: 12.01.2018

Jak wybrać buty sportowe? Które będą najlepsze?

Obuwie sportowe należy do najwygodniejszego rodzaju butów. W tej grupie obuwia można znaleźć zarówno buty przystosowane do określonych dyscyplin, jak również buty uniwersalne o sportowym fasonie i bardzo dobrych parametrach. Jak kupić buty sportowe? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 12.01.2018

Buty zimowe – jak wybrać? Które będą najlepsze?

Obuwie zimowe szczególnie trudno wybrać, gdyż to właśnie w stosunku do tego typu butów oczekiwania są największe. Priorytetowy jest nie tylko wygląd butów i odpowiedni rozmiar, ale też parametry termiczne, antypoślizgowe podeszwy i wiele innych cech. Tak długa lista wymagań, jakim muszą sprostać buty zimowe, sprawia, że dość trudno znaleźć te właściwe. Czym się kierować? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 10.01.2018