Jak spędzić ferie zimowe 2018? Terminy dla województw

Zimowy wypoczynek wcale nie musi ustępować letniemu pod względem ciekawych aktywności, wycieczek i mile spędzonego czasu. Zdecydowanie nie warto przesiedzieć całych ferii zimowych w domowym zaciszu. To okazja do uprawiania sportu, wyjazdu, wycieczek krajoznawczych i spotkań w gronie bliskich. Jak spędzić ferie zimowe, by się nie nudzić?

Komentarze: 0
Data: 29.01.2018

Jaką wybrać kurtkę zimową? Która będzie najlepsza?

Gdy temperatury stają się coraz niższe, sięgamy po coraz cieplejsze okrycia wierzchnie. Zimowe kurtki są dostępne w wielu fasonach, szyte są z różnych tkanin i wypełniane różnymi materiałami. Jak znaleźć odpowiedni model kurtki zimowej? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 19.01.2018

Jakie białko serwatkowe wybrać? Czy gwarantuje efekty?

Na rynku dostępnych jest wiele odżywek białkowych, które mają wspomóc osoby aktywnie trenujące w osiąganiu przyjętych celów. Liderem wśród produktów tego typu jest białko serwatkowe, które może być stosowane zarówno w trakcie budowania masy mięśniowej, jak i redukowania tkanki tłuszczowej. Czym jest białko serwatkowe, czy jego spożywanie rodzi jakieś skutki uboczne i jak wybrać odpowiedni preparat?

Komentarze: 0
Data: 17.01.2018

Jak wybrać buty sportowe? Które będą najlepsze?

Obuwie sportowe należy do najwygodniejszego rodzaju butów. W tej grupie obuwia można znaleźć zarówno buty przystosowane do określonych dyscyplin, jak również buty uniwersalne o sportowym fasonie i bardzo dobrych parametrach. Jak kupić buty sportowe? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 12.01.2018

Buty zimowe – jak wybrać? Które będą najlepsze?

Obuwie zimowe szczególnie trudno wybrać, gdyż to właśnie w stosunku do tego typu butów oczekiwania są największe. Priorytetowy jest nie tylko wygląd butów i odpowiedni rozmiar, ale też parametry termiczne, antypoślizgowe podeszwy i wiele innych cech. Tak długa lista wymagań, jakim muszą sprostać buty zimowe, sprawia, że dość trudno znaleźć te właściwe. Czym się kierować? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 10.01.2018

Jak wybrać cymbergaj? Który będzie najlepszy?

Cymbergaj, gra znana przede wszystkim z kurortów wypoczynkowych, cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Na rynku dostępna jest szeroka oferta stołów, na których możemy grać – na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu?

Komentarze: 0
Data: 11.12.2017

Gra w boule – co to jest? Zasady gry

Francuska moda na grę w bule powoli dociera także do naszego kraju. Rozgrywka na pierwszy rzut oka może wydać się niezwykle prosta, w rzeczywistości wymaga jednak wyczucia i doskonałej precyzji. Na czym polega i w co należy się zaopatrzyć, by stać się pełnoprawnym graczem?

Komentarze: 0
Data: 11.12.2017

Jaki wybrać powerball? Który będzie najlepszy?

W treningu fitness oraz w terapiach rehabilitacyjnych coraz częściej wykorzystywany jest przyrząd powerball. Mowa o niewielkich rozmiarów kulce, która pozwala na wzmocnienie ramion i dłoni. Na jakie efekty możemy liczyć i na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Komentarze: 0
Data: 11.12.2017

Jakie wybrać odżywki przedtreningowe? Które będą najlepsze?

Sposobów na wzmocnienie organizmu w ramach codziennego planu ćwiczeniowego jest naprawdę sporo. Od pewnego czasu na popularności zyskują zwłaszcza odżywki przedtreningowe, które sprawiają, że nasz wysiłek staje się efektywniejszy.

Komentarze: 0
Data: 08.12.2017

Jaki sprzęt wspinaczkowy wybrać? Co jest niezbędne?

Przygoda ze wspinaczką najczęściej rozpoczyna się od ścianki. Gdy jednak zostanie już przez nas opanowana, naszym kolejnym celem są skałki oraz pierwsze szczyty. Co należy zrobić, by móc spinać się w sposób bezpieczny?

Komentarze: 0
Data: 08.12.2017